Adınız Soyadınız
Telefon
Mail
Notunuz
Güvenlik Kodu


  Merhabalar, bugün internette gezmiş olduğunuz bütün ama bütün web sitelerinin belli başlı aşamalardan geçerek sizin hizmetinize açıldığını biliyor muydunuz? Gelin bu aşamların ne olduğunu hızlıca göz atalım :

1 - Projelendirme : Öncelikle yapmak istediğiniz işin ne olduğunu baştan sona kadar tüm aşamlarını konuşmak gerekir. Bu aşamada rakipleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda bir ön çalışma hazırlanır. 

2- Tasarım : Projenize ve beklentilerinize göre size özel , en uygun web tasarım çalışması yapılır. Bu kısımda web sayfanızda yer alacak doküman ve video alanları belirlenir. 

3- Kodlama Kısmı : Web tasarım çalışmasının onayından sonra web sayfanızın tüm sayfalarının tasarımı interner ortamında görülebilecek şekilde tek tek sayfalarca kodlanır. Bu kısımda dinamik ve yönetilebilir bir alt yapı sağlanır. 

4- Test Kısmı : Bütün aşamaları başarıyla geçen projeniz test yayınına girerek, son düzenlemeleri ve varsa revizeleri yapılır. 

5- Yayın Süreci : Test aşamasındaki tüm kontrollerden başarılı not alan web siteniz alan adınız üzerinde tüm ziyaretçilerinize açılır. 

Canan Şen Atik

Eklenme Tarihi: 18.10.2016